Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

+5
CilLil
MisGrudge
Deeimenute
Avyte:
Gintariuks12
9 posters

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Kv. 03 10, 2011 10:07 pm

galėtumėt patarti man labai praverstų jūsų nuomonė... Smile Rolling Eyes cheers
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Kv. 03 10, 2011 10:21 pm

Taip, galiu patarti. Ziurint koks tavi katino charakteris. Pavyzdziui mano kate puikiai bendrauja, ir i deze kartu suleidziu, tai ziurkeiukam nera taip baisu. Bet seip visi ziurkenai bijo kaciu sunu ir kitu gyvunu. Narva laikyk aukstai kad katinas nepasiektu...
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Kv. 03 10, 2011 10:30 pm

jis kastruotas(cia ne i tema)tingus,islepintas katinelis.jam 5 metai I love you
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Pen. 03 11, 2011 10:27 am

Gintariuks12 rašo:jis kastruotas(cia ne i tema)tingus,islepintas katinelis.jam 5 metai I love you
Nu bet as kalbu ar jis gerėtis, ar jis priims naują gyventoją.
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Deeimenute Pen. 03 11, 2011 1:33 pm

Avyte: rašo:
Gintariuks12 rašo:jis kastruotas(cia ne i tema)tingus,islepintas katinelis.jam 5 metai I love you
Nu bet as kalbu ar jis gerėtis, ar jis priims naują gyventoją.

Gal as biski ne i tema rasau..bet as turiu 2 ziurkenus nu bet as turiu ir suni mano suo tai labai loja bet kai paimu ziurkena i rankas tai sedi ir ziuri kaip as ja laikau ir nieko nedaro Smile Wink
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Pen. 03 11, 2011 5:57 pm

nu mes turim zuvytes is pirmo jis labai i jas spoksojo bande lipti o dabar jau nenezvilgteli i jas...taip kad net nzn... Question pale
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Št. 03 12, 2011 4:51 pm

kas dar galetu patarti?
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Št. 03 12, 2011 5:05 pm

Gintariuks12 rašo:kas dar galetu patarti?
Cia ner jokiu patarymu! Svarbu zinoti koks tavo katino charakteris, kiekvienas katinas skirtingai priima nauja gyentoja
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Št. 03 12, 2011 5:49 pm

is kur man zinoti kaip jis priims gyventojus todel ir klausiu kitu patirties kas augina ziurkena ir katina.tai va jei neturi ka rasyti tai nerasyk laukiu kitu zmoniu patirties... Exclamation Suspect
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by MisGrudge Št. 03 12, 2011 6:22 pm

Gintariuks12 rašo:is kur man zinoti kaip jis priims gyventojus todel ir klausiu kitu patirties kas augina ziurkena ir katina.tai va jei neturi ka rasyti tai nerasyk laukiu kitu zmoniu patirties... Exclamation Suspect

Aš auginu katę Very Happy Ji su žiurkėnu susigyvena gerai Smile Pirmomis dienomis katė labai įdėmiai apžiūrinėjo naują gyventoją Very Happy Po kelių dienų jai jau nebeįdomu pasidaro... Juk dieną žiurkėnai miega ir nieko nedaro. Very Happy Šiaip dar katei labai patinka žiūrėti kaip mano Zita bėga ratelyje... Juda viskas... juk įdomu... net man pačiai Laughing Dar kartais kai Zita valgo, mano katė tiesia letenėlę į ją ir bando paliesti, bet ta sucypia ir viskas... katė atstoja. Jei dar kas domina klausk Smile
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Št. 03 12, 2011 11:58 pm

kaip galvoji ar jeigu ziurkena laikysiu kitam kambari kasparas draskys duris? Smile I love you
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by MisGrudge Sk. 03 13, 2011 10:46 am

Gintariuks12 rašo: kaip galvoji ar jeigu ziurkena laikysiu kitam kambari kasparas draskys duris? Smile I love you

Nemanau, kad jis draskytų duris Very Happy Kaip ir sakiau prieš tai, tik pirmomis dienomis katinui įdomu kas per naujas gyventojas Very Happy Tik nedaryk tokios klaidos kaip aš padariau: skirk dėmesio ir katinui ir žiurkėnui, nes kitaip katinas supiks ir nebedraugaus... Taip nutiko man... bet tikiuosi, kad ji vėliau sugrįš pas mane Very Happy
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Sk. 03 13, 2011 11:40 am

jo manasis irgi pavydus... Very Happy
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Sk. 03 13, 2011 11:52 am

dar vienas klausimelis iskilo jei as kur isvaziuosiu pvz.:as vasara visada vaziuoju i kaima kokiam menesiui ka tada daryt?mano tevai grieztai pasake kad priziuresiu tik as jie nieko neziures... Sad
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Sk. 03 13, 2011 12:02 pm

Gintariuks12 rašo:dar vienas klausimelis iskilo jei as kur isvaziuosiu pvz.:as vasara visada vaziuoju i kaima kokiam menesiui ka tada daryt?mano tevai grieztai pasake kad priziuresiu tik as jie nieko neziures... Sad
Tai tavo beda, tada nepirk ziurkeno arba veskis i su boksu
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by MisGrudge Sk. 03 13, 2011 12:20 pm

Gintariuks12 rašo:dar vienas klausimelis iskilo jei as kur isvaziuosiu pvz.:as vasara visada vaziuoju i kaima kokiam menesiui ka tada daryt?mano tevai grieztai pasake kad priziuresiu tik as jie nieko neziures... Sad

Aš visada kai reikia prižiūrėti gyvūnus atiduodu seneliams Smile i jie puikiai prižiūri juos, Smile
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Deeimenute Sk. 03 13, 2011 7:12 pm

MisGrudge rašo:
Gintariuks12 rašo:dar vienas klausimelis iskilo jei as kur isvaziuosiu pvz.:as vasara visada vaziuoju i kaima kokiam menesiui ka tada daryt?mano tevai grieztai pasake kad priziuresiu tik as jie nieko neziures... Sad

Aš visada kai reikia prižiūrėti gyvūnus atiduodu seneliams Smile i jie puikiai prižiūri juos, Smile

As tai duodu pusbroliui arba kumai Very Happy
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by CilLil Pir. 03 14, 2011 5:32 pm

O ar negali pasiimti žiurkėno kartu? Aš jeigu, kur nors važiuoju, tai visą laiką pasiimu.
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by CilLil Pir. 03 14, 2011 5:39 pm

Turiu pasiūlimą, kaip patikrinti, ar katinui patinka pelės arba žiurkėnai (*turiu galvoj, ar ėstu). Paimk žaislinę pelę ir prisuk ją (jei nėra prisukimo, tiesiog paleisk per kambarį). Jei katinas vysis, reiškia jam patinka*, o jei ne reiškia nekils sunkumų dėl nesutarimo. Toks mano pasiūlimas lol!
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Pir. 03 14, 2011 5:41 pm

Aiste rašo:Turiu pasiūlimą, kaip patikrinti, ar katinui patinka pelės arba žiurkėnai (*turiu galvoj, ar ėstu). Paimk žaislinę pelę ir prisuk ją (jei nėra prisukimo, tiesiog paleisk per kambarį). Jei katinas vysis, reiškia jam patinka*, o jei ne reiškia nekils sunkumų dėl nesutarimo. Toks mano pasiūlimas lol!
Tai yra labai labai blogas pasiulymas, juk kate ne is isvaizdos ar judejimo puola, o is kvapo, kvapas svarbiausias, tada katinas zino ar jis gyvas tada pradeda esti.
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Pir. 03 14, 2011 5:42 pm

Aiste rašo:O ar negali pasiimti žiurkėno kartu? Aš jeigu, kur nors važiuoju, tai visą laiką pasiimu.
Kartu taip galima, tik jeigu automobiliu vaziuosi tai atsargiai, kad ten narvas nesikratytu, nes ziurkenui gali but blogai nuo streso.
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Deeimenute Pir. 03 14, 2011 5:50 pm

Avyte: rašo:
Aiste rašo:O ar negali pasiimti žiurkėno kartu? Aš jeigu, kur nors važiuoju, tai visą laiką pasiimu.
Kartu taip galima, tik jeigu automobiliu vaziuosi tai atsargiai, kad ten narvas nesikratytu, nes ziurkenui gali but blogai nuo streso.

As niekada jo nevezioju ir su juo nevazuoju as palieku ziurkenus giminem Very Happy
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Gintariuks12 Pir. 03 14, 2011 8:46 pm

as bijau imtis kartu nes gali nuo streso nugaisti.drauge siulo pas ja palikti bet nezinau labai bijau man labai rupi gyvuneliai... cat king
Gintariuks12
Gintariuks12

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-03-10
Age : 25
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Deeimenute Pir. 03 14, 2011 8:47 pm

Gintariuks12 rašo:as bijau imtis kartu nes gali nuo streso nugaisti.drauge siulo pas ja palikti bet nezinau labai bijau man labai rupi gyvuneliai... cat king

As tai palikciau Giminems
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Avyte: Pir. 03 14, 2011 9:10 pm

Gintariuks12 rašo:as bijau imtis kartu nes gali nuo streso nugaisti.drauge siulo pas ja palikti bet nezinau labai bijau man labai rupi gyvuneliai... cat king
Šeip tai reikėtų gyvūnėlius palikt, pažįstamam, artimam, ir aišku vyresniam tikrai ne 5-mečiui. Gali but visokių bėdų, kaip vaikai, paims ir kažką blogo gali padaryti, arba seneliams kurei bijos juos pavalgdinti.... Geriausias, bet nelabai saugus - tai veštis kartu, mat matysi, kad jam viskas OK. O jeigu su juo važiuosite automobiliu tai jis dažniausiai užmigs, mat sunku ir baisu vaikščioti po narvą kai viskas juda, dreba. Laikyk rankose, kad nejudėtų, ir jis pasivaikščios ir nueis i namuką Smile
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną? Empty Re: Ar apsimoka pirkti žiurkėna jei turi katiną?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume