Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

5 posters

Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Juste Tr. 10 26, 2011 2:36 pm

Sveiki. Aš labai noriu pirkti žiurkėna. Bet nežinau ką jam pirkti. Gal galita pasakyti kąjam pirkt? ax

Juste

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-10-23
Age : 25
Miestas : Tauragė

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Avyte: Tr. 10 26, 2011 5:30 pm

Reikia nusipirkti narvą, kuriame jisai gyvens visą savo gyvenimą. ( 30 - 60LT)

Bliudelį pašarui, geriau pirk metalinį, kuo žemesnį. Nes kai aukšti bliudeliai nepatogu žiurkėnui iš jo pasiimti maistelį. ( 2 - 8 LT)

Gertuvę, kurioje bus vanduo. Ji specialiai taip sukurta, kad netekėtų ir žiurkėnas gerai atsigertų. Visi žiurkėnai nuo gimimo moka ją naudotis. ( 2 - 10 LT)

Ratelį, nes tai vienintelis jų mėgstamiausias žaidimas ir žaislas. Jie bėgioja ir sportuoja. ( 5 - 30 LT)

Namelį, kuriame žiurkėnas miegos, ir galės pasislėpti savo maisto atsargas. ( 10- 30LT)

Vata arba šienas - dedamas į namelį, kad būtų šilčiau. ( 2- 10LT)

Pašaras - būna specialių žiurkėnams. Nuėjus į parduotuvę gyvūnų, gali paprašyt, kad padarytų komplektą visų daiktų, arba sakyk, jog ruošiesi pirk žiurkėną ir tau reikia visų narvo daiktų. Pardavėjos padės Smile

Ir kaip kiekvienam augintiniui reikia meilės, šilumos, jaukumo Very Happy
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Juste Kv. 10 27, 2011 4:49 pm

Ačiū labai. I love you

Juste

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-10-23
Age : 25
Miestas : Tauragė

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by AsEdvinas Pir. 08 06, 2012 3:30 pm

Aš norėčiau paklausti ar namukas reikalingas labai ? confused
AsEdvinas
AsEdvinas

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-08-06
Age : 23
Miestas : Švėkšna

http://hamster.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by MisGrudge Tr. 08 08, 2012 2:47 pm

Taip. Drįsčiau sakyti, kad tai pats reikalingiausias žiurkėnų apyvokos daiktas :DDD
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Siemka Tr. 08 08, 2012 5:24 pm

[quote="AsEdvinas"]Aš norėčiau paklausti ar namukas reikalingas labai ? confused [/quote]
Tai tas pats kaip: Aš norėčiau paklausti ar man namai reikalingi labai? Manau kad taip....
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Sve?ias Št. 11 03, 2012 7:36 pm

siaip man del idomumo maciau tuos tokius narvelius ir ten parasyta juru kiaulytei bet kai paziurejau ten tuneliai nameliai ir viskas kaip tik ziurkenui tai kaip čia suprast Hmm

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pirmasis kartas kai perki žiurkėną. Empty Re: Pirmasis kartas kai perki žiurkėną.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume