Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

+9
MisGrudge
CilLil
Vasarezuka
Deeimenute
Ziurkens
Avyte:
Hamris
simab
Domantas
13 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 3 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Siemka Št. 12 17, 2011 4:09 pm

Traškučiai graužikams
1 riekelė juodos duonos
Truputis miltų
Vanduo
Įvairus grūdinis pašaras

Iš duonos išpjauti kokią nors formelę, ją pakepinti tosteryje arba orkaitėje, kol sukietės. Iš miltų ir vandens padaryti lipnią košę (kleisterį), ją užtepti ant duonos. Apibarstyti grūdiniu pašaru. 170°C orkaitėje padžiovinti skanėstą apie 20 minučių.
Kas bandet?
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 3 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Cactuzz. Sk. 12 18, 2011 11:16 am

Avyte: rašo:Aš esu bandžius. Kai Maja ir Džekas buvo jauni, girdžiau per savaitę apie 2 kartus pienu, ir duodavau tepamą sūrį. Iki šių dienų, jie labai tvirti, bet Cypukui to nedariau, tai va koks storulis pas mane gyvena doh
Reiks išbandyt, nes Sausainė irgi pas mane storuliukė. Stengiuos neprimaitint, mažas porcijas duot - kur tau.

O dėl receptų tai aš pažiūriu kur knygoj apie žiurkėnus lentelė yra, kokių vitaminų Sausainei gali trūkt, kokiuose produktuose jų yra ir padarau salotėles iš tų produktų. Tik bandau suderinti, kad pilvuko neskaudėtų.
Cactuzz.
Cactuzz.

Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2011-09-24
Miestas : Namie.. :)

http://manograuzikas.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 3 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Sve?ias Sk. 11 04, 2012 2:17 pm

as viena kart daviau pieno Labai juokinga tai buvo,.... Labai juokinga

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 3 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume