Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

+9
MisGrudge
CilLil
Vasarezuka
Deeimenute
Ziurkens
Avyte:
Hamris
simab
Domantas
13 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Domantas Pir. 02 21, 2011 8:59 pm

Taip.
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Deeimenute Antr. 02 22, 2011 1:40 pm

Kaip skanei gere ta piena.Net nagali atsitraukti kol visko neisgere. cheers cheers rabbit
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Antr. 02 22, 2011 3:21 pm

Kažkaip man nesinori duoti jam pieno... Vis dėlto duosiu vandenį. O gal ir reikia pabandyt... bounce
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Antr. 02 22, 2011 3:32 pm

O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by MisGrudge Antr. 02 22, 2011 3:41 pm

Aiste rašo:O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question

Tikrai ne... Mano žiurkėnė valgydavo ir sūrį, ir varškę, ir pieną gerdavo ir nieko jai neatsitikdavo Smile
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Antr. 02 22, 2011 4:26 pm

MisGrudge rašo:
Aiste rašo:O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question

Tikrai ne... Mano žiurkėnė valgydavo ir sūrį, ir varškę, ir pieną gerdavo ir nieko jai neatsitikdavo Smile
Gerai tada Wink
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Antr. 02 22, 2011 4:56 pm

Aiste rašo:O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Jūs skaitykit ką mes rašome, ir neklauskyt tų pačių klausimų!!!!!!!Nervuojat jau
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Antr. 02 22, 2011 8:34 pm

Avyte: rašo:
Aiste rašo:O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Jūs skaitykit ką mes rašome, ir neklauskyt tų pačių klausimų!!!!!!!Nervuojat jau
Atsiprašau, aš tik labai smalsi study. Ir be to, niekas neklausė ar gali pakenkti. Nors galėjau susiprasti... pale
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Tr. 02 23, 2011 7:00 pm

Avyte: rašo:
Aiste rašo:O ar nepasidarys blogai žiurkėnui nuo pieno, pieno produktųQuestion Question Question
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Jūs skaitykit ką mes rašome, ir neklauskyt tų pačių klausimų!!!!!!!Nervuojat jau
Ir be to, nereikia taip šaukti. Ir ką aš dar nervuoju? Kodėl negalite atsakyti žmoniškai, kaip Misgrudge?
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Domantas Tr. 02 23, 2011 8:55 pm

Avyte ramiau biški su naujais nariais. Kaiptik reiketu padeti jiema susigauditi su forumo funkcijomia. Cool
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Tr. 02 23, 2011 9:13 pm

Domantas rašo:Avyte ramiau biški su naujais nariais. Kaiptik reiketu padeti jiema susigauditi su forumo funkcijomia. Cool
Sorry visiems, man gi šitiek darbų, bureliai visi, dar klasiokes gimtaidenis, as jau pavargus, ir nežinau kodėl aš pavargu dar čia rašau, tad sorry
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Domantas Kv. 02 24, 2011 8:36 am

Nu man irgi mokykla krepšinis drauhų gimtadieniai ir visą kitą. Bet dėl to nereikia pykti ant narių. Mad
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Kv. 02 24, 2011 12:32 pm

Domantas rašo:Nu man irgi mokykla krepšinis drauhų gimtadieniai ir visą kitą. Bet dėl to nereikia pykti ant narių. Mad
Tai nerašykit beprasmių klausimų. Juk pieną sakėm galima duoti gal net 6-7kartus, tu dar paklausei, ar galima. Bus paroda, ir koks čia klausimas: Ar visi balsuos?
Žinok čia tavo tas smalsumas.... Prie blogo prives
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by CilLil Kv. 02 24, 2011 4:48 pm

Avyte: rašo:
Domantas rašo:Nu man irgi mokykla krepšinis drauhų gimtadieniai ir visą kitą. Bet dėl to nereikia pykti ant narių. Mad
Tai nerašykit beprasmių klausimų. Juk pieną sakėm galima duoti gal net 6-7kartus, tu dar paklausei, ar galima. Bus paroda, ir koks čia klausimas: Ar visi balsuos?
Žinok čia tavo tas smalsumas.... Prie blogo prives
Aš tikrai nemanau, kad mano smalsumas prie blogo prives. Ir be to, aš pirmą kartą išgirdau, kad žiurkėnams galima duoti pieno (šiaip aš žinojau, kad galima duoti sūrio, bet, kad pieno be priedų...). Tai ir paklausiau. O parodoje aš buvau tik vieną kartą ir nežinau, kad gali balsuoti visi. Ne viską juk žinau.
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Deeimenute

Rašyti by Deeimenute Pen. 02 25, 2011 1:10 pm

Mano mieste jokiu parodu nevyksta Sad Crying or Very sad bounce
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Deeimenute

Rašyti by Deeimenute Tr. 03 02, 2011 2:46 pm

Gaila Sad
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Št. 03 26, 2011 9:16 am

Kepinukai Deguciams:

INGREDIENTAI

2 saujos avižų košės
2 saujos rupių miltų
sauja sutrintų žemės riešutų (prieš tai nuimkite luobelę)
1 žiubsnelis sezamo sėklų
1 arbatinis šaukštelis džiovintų petražolių
2 arbatiniai šaukšteliai saulėgrąžų aliejaus
šiek tiek vandens įmaišymui

GAMYBA

1.įkaitinkite orkaitę iki 200°C
2.sumaišykite visus sausus ingredijentus
3.įpilkite aliejaus ir kruopščiai išmaišykite
4.pilkite vandenį tol, kol masė pavirs į standžią tešlą
5.paimkite mažą gabaliuką tešlos ir suformuokite mažus rutuliukus. Jų dydis turėtų būti tinkamas jųsų degučiui, maždaug cm skersmens (nepamirškite jog jie dar pakils). formą galite sukurti ir patys – kubeliai, trikampiai ar visas eifelio bokštas, tik atsižvelkite į tai, jog jūsų degu tai valgys.
6.sudėliokite rutuliukus ant kepimo skardos (riebalų nereikia)
7.kepkite ant aukščiausios lentynos, 10-15min. kol sausainiai įgaus rudą atspalvį.
leiskite sausainiams atšalti ir jau galite ragauti , paragaukit ir patys.

Labai svarbu, kad sausainiukai būtų atšalę, kai degu juos valgys. Taip pat neperšerkite savo augintinių, tai ne kasdienis maistas, o skanumynas. Gardžių sausainukų .
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Gustė Št. 03 26, 2011 9:22 am

Šitą žinau buvau iškepus labai buvo patenkintos degutės Very Happy
Gustė
Gustė

Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2011-03-02
Miestas : kaišiadorys

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Deeimenute Pir. 04 04, 2011 4:30 pm

Kokiu receptu zinot ziurkenams ??
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Pir. 08 29, 2011 9:43 pm

Paimkit visų rūšių riešutus: ( arba kelis mylimiausius)
http://ikelk.lt/storage/images/000/065/868/65868/original_img.gif
Riešutus susmulkinkite. Paimkite daržovių, pomidoro, agurko, cukinijos, morkos. Viską smulkiai supjaustykite, ir užpilkyte kelis lašelius aliejaus. Paduokite savo žiurkėnui. Skanaus Very Happy
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Siemka Kv. 09 15, 2011 6:20 pm

kokius grikius duodat savo žiurkėnams? VIRTUS AR NEVIRTUS???
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Kv. 09 15, 2011 6:53 pm

Virtus.

Taip pat, jeigu jjūsų žiurkėnas viduriuoja, patartina duoti virtų ryžių.
Kartą per mėnesį galima duoti ramunėlių, medetkos,melisos arbatos.. Tik atsargiai, kad nebūtų karšta.
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Siemka Št. 09 24, 2011 6:15 pm

Avyte: rašo:
Ziurkens rašo:
Hamris rašo:Aš tai dedu mažais kvadratėliais supjaustyto sūrio, siemku ir trupučio susmulkintu morkos gabalėliu.

O tu duodi jam geltonos spalvo suri taip ? Tinks jam toks suris kuri valgo zmones ?
Taip tinka geltonas ir varškės sūris

Aš tai fermentinio sūrio neduodu, nes jame druskos yra ir pan., tik baltą ir tai ne iš parduotuvės, o iš kaimynės, pačios darytos.
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by mazulka121 Tr. 11 02, 2011 5:47 pm

Avyte idomios tavo salotos , bet net keista pasidarė : žiurkėnui aliejus? taigi jis labai riebus ir ar jis nekenkia musu gyvunėliams? Shocked
mazulka121
mazulka121

Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2011-10-27
Age : 25
Miestas : Ukmerge

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Avyte: Tr. 11 02, 2011 10:11 pm

Aš esu bandžius. Kai Maja ir Džekas buvo jauni, girdžiau per savaitę apie 2 kartus pienu, ir duodavau tepamą sūrį. Iki šių dienų, jie labai tvirti, bet Cypukui to nedariau, tai va koks storulis pas mane gyvena doh
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui. - Page 2 Empty Re: Mūsų pačių gamintas maistas žiurkėnui.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume