Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KIKOS gyvuneliai

+15
Gustė
Juste
Deimukaa
ggodulis
Cactuzz.
Siemka
CilLil
Deeimenute
MisGrudge
Vasarezuka
Domantas
simab
Hamris
Avyte:
Ziurkens
19 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

KIKOS gyvuneliai Empty KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Ziurkens Pir. 02 14, 2011 7:54 am

Sveiki lankytojai , noriu jusu paklausti kaip ten su tais KIKOS gyvuneliais ? Ar verta pirkti , kad butu sveiki ? I ka reikia atkreipti demesi , kad jis butu sveikas , ko klausti pardaveju ? Visa tai pasidalinkime sioje temoje . Wink
Ziurkens
Ziurkens

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-02-13
Age : 26
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Pir. 02 14, 2011 2:08 pm

Ziurkens rašo:Sveiki lankytojai , noriu jusu paklausti kaip ten su tais KIKOS gyvuneliais ? Ar verta pirkti , kad butu sveiki ? I ka reikia atkreipti demesi , kad jis butu sveikas , ko klausti pardaveju ? Visa tai pasidalinkime sioje temoje . Wink
Na, pardavėjom pasitikėti negalima, nes jos kaip tik siūlo nesveikus žiurkėnus, bando jais atsikratyti.... KIK"oje beveik niekada nerasi nusiveisto brolio su sesers. Jie tik ir veisia brolius su seserėmis. Jeigu nori išsirinkti sveiką žiurkėną tokie požymiai:
1.Jis neturi gulėti kampe.
2. Džiungarijos ir sirijos ir kitų žiurkėnų ir pelių kailis turi but nesusireibalaes, ir nenuplikęs. ( susiriebalavęs tik Roborovskio)
3.Akys tui būt šlapios, blizgios, be spuogelių ar auglų, ir aplink akis neturi būt raudona.
4.Dantys turi but geltoni, jei balti žiurkėnas greit numirs.
5.Niekada neimk pardavėjos siūlomo!
6.Jeigu ilgai stebėtum tai tikrai išsirinktum kuris sveikas, maždaug per 7min. pamatysi ar jis valgo, ar ne, ar jis ten visalik guli....
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Hamris Pir. 02 14, 2011 6:10 pm

Na pritariu bet man nėra buvę, kad mane apgautų.
Hamris
Hamris

Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2011-02-12
Miestas : Mzk

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Ziurkens Pir. 02 14, 2011 6:28 pm

Nusipirkau siandien is KIKOS vis del to surizikavau ir rizika pasiteisino , ziurkeniukas sveikas yra Wink Isrinko pardaveja , ju ten buvo gal kokia 6 ir visi mazyciai tai sako pardaveja nu kuris cia labiausiai nori ateit ir jis atsiskyre nuo visu ir paiime ji . Very Happy
Ziurkens
Ziurkens

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-02-13
Age : 26
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by simab Pir. 02 14, 2011 6:37 pm

Aš tai iš turgaus savo žiurkėniukus perku. Iki šiol visi sveiki.. Na vienas buvo sirijos, nors gyvibingas, bet jam buvo kažkas, nes išmatas su burna ištraukdavo ir greit mirė. Sad
simab
simab

Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2011-02-12
Age : 25
Miestas : Vilnius

http://www.katinelis.lithuanianforum.net

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Pir. 02 14, 2011 6:38 pm

Mnae kelis kartus, ir mano pussesere apgavo:
1. Su Dziungailom - skiau reikia berniuko ir berniuko, man tycia padaveja viena mergyte. Nes bvu dar KIK'oje ir maciau jie prdeiu pautis, tai turbut man ir atidave viena pjaustancia porele. Na p sakiau mano patele norejo nuzudyti patina.
2.(A buvau kartu) Mano pusssesere rinkosi Degu nusiziurejom viena kaip ir sveika, pardaveja kaip tik ne ta dave ir ji dar kinciojiosi kad tas.
3.Kartu Su Roborovskio norejo apgaut
4. Maista dave sugedusi, jame buvo pelesiai
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Pir. 02 14, 2011 6:38 pm

Aš savo žiurkėną išsirinkau gan įdomiai. Atėjau žiurėjau į visus iš eilės, ilgai žiurėdamas isižiūrėjau į vieną žiurkėną kuris buvo labai aktyvus, labai mažas (turbut katik gimes) Ir jis lyg mane patį išsirinko. Jis per tą laiką kol žiūrėjau atsigėrė ir pavalge. O pardavėja sakė gal padėti išsirinkti. Pasakiau,gal pats išsirinskiu. Ir išsirinkiau jį. O dabar jis pas mane jau 4mėn. (tai mano antrasis žiurkėnas). Iki pat dabar jis labai sveikas ir aktyvus. cat
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Ziurkens Pir. 02 14, 2011 6:41 pm

Avyte , tai cia jau nuo pardaveju priklause tau . Nes man kur pardave tai tokia maloni padeda labai , sako kokio norit berniuko , mergaites , sakau berniuko tai sako nu neesu tikra , kad isrinksiu tikrai berniuka , bet stengsiuos paiime viena ir ziuri sako berniukas nes organas ten jo zemiau tai reiskias berniukas , ir seip tikrai neapgaudinejo ji . Smile
Ziurkens
Ziurkens

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-02-13
Age : 26
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Pir. 02 14, 2011 6:44 pm

Nu jei reikėtu nustatyti lytį aš net pats nustatyčiau nes labai gerai žinau kaip reikia. Very Happy Rolling Eyes
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Ziurkens Pir. 02 14, 2011 6:45 pm

Tai ten lengva , reik ziuret kur organai ju (kurioj vietoj) ir tiek.
Ziurkens
Ziurkens

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-02-13
Age : 26
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Antr. 02 15, 2011 10:40 am

Ziurkens rašo:Tai ten lengva , reik ziuret kur organai ju (kurioj vietoj) ir tiek.
Nustatyti lyti cia turbut visiems lengvai imanoma
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Labas

Rašyti by Vasarezuka Antr. 02 15, 2011 11:05 am

Mano žiurkėnas nesenai mirė bet dabar jau turiu kitą jį nusipirkau kaip tik tada kai šitą forumą sukūrė.Vakar isitikinau kad ten berniukas.
Vasarezuka
Vasarezuka

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2011-02-14
Miestas : Šiauliai

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Vasarezuka Antr. 02 15, 2011 11:12 am

Avyte: rašo:
Ziurkens rašo:Sveiki lankytojai , noriu jusu paklausti kaip ten su tais KIKOS gyvuneliais ? Ar verta pirkti , kad butu sveiki ? I ka reikia atkreipti demesi , kad jis butu sveikas , ko klausti pardaveju ? Visa tai pasidalinkime sioje temoje . Wink
Na, pardavėjom pasitikėti negalima, nes jos kaip tik siūlo nesveikus žiurkėnus, bando jais atsikratyti.... KIK"oje beveik niekada nerasi nusiveisto brolio su sesers. Jie tik ir veisia brolius su seserėmis. Jeigu nori išsirinkti sveiką žiurkėną tokie požymiai:
1.Jis neturi gulėti kampe.
2. Džiungarijos ir sirijos ir kitų žiurkėnų ir pelių kailis turi but nesusireibalaes, ir nenuplikęs. ( susiriebalavęs tik Roborovskio)
3.Akys tui būt šlapios, blizgios, be spuogelių ar auglų, ir aplink akis neturi būt raudona.
4.Dantys turi but geltoni, jei balti žiurkėnas greit numirs.
5.Niekada neimk pardavėjos siūlomo!
6.Jeigu ilgai stebėtum tai tikrai išsirinktum kuris sveikas, maždaug per 7min. pamatysi ar jis valgo, ar ne, ar jis ten visalik guli....
As kai pirkau ziurkėna irgi is kikos tai man pasiule ta kuris vienas guli kampe.As jo nenorėjau.Visi kiti žiurkėnai miegojo namelyje, kai ta nemeli nuėmė pamaciau labai grazu ziurkėniuką nu jį ir išsirinkau. Smile
Vasarezuka
Vasarezuka

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2011-02-14
Miestas : Šiauliai

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Antr. 02 15, 2011 11:15 am

As kai pirkau ziurkėna irgi is kikos tai man pasiule ta kuris vienas guli kampe.As jo nenorėjau.Visi kiti žiurkėnai miegojo namelyje, kai ta nemeli nuėmė pamaciau labai grazu ziurkėniuką nu jį ir išsirinkau. Smile[/quote]
Nu, va esi saunuolis(saunuole) jau norejo tave isdurt
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Antr. 02 15, 2011 2:20 pm

Esu girdėjes tokia istorija iš pažįstamu: Vieną kartą tokia mergaitė ejo su mama pirkti žiurkėniuko (jos gimtadienis buvo) clown Jie atėjo į pardotuvę (neprisimenu kokiame mieste čia buvo) ir pradėjo rinktis žiurkėną ta mergaitė kol ji rinkosi mama pirko narvelį žiurkėnui nu visas priemones. Mergaitė išsirinkusi žiurkėną pasakė mamai tada atėjo pardavėja ir pamatė, kad mergaitė išsirinko patį aktyviausia ir sveikiausia žiurkėną, o mama nieko nežinojo apie žiurkėnus ir taip pat ta mergaitė. Tai pardavėja pasakė, kad tie žiurkėnai kurie guli yra patys sveikiausi, o mama ir sutiko mama išsirinko su mergaite žiurkėną iš kampelo ir parsinešė namo sudėjo narvelį įleido žiurkėną, jsi buvo gan bailus ir mažiukas. Mergaitė labai smagiai žiurėjo į tą žiurkėną ir domėjuosi juo. Kitą dieną atsibudus mergaitė pamatė su mama, kad žiurkėnas negyvas. Pasirodo žiurkėnas sirgo kažkokia sunkia liga (neprisimenu kažkoks sunkus pavadinimas) Mergaitė labai nuliūdo ir ilgai verkė. Pasirodo jas abi apgavo tada mama kelias dienas labai domėjuosi žiurkėnais ir viską išsiaiškino apie žiurkėną. Tada mama su mergaite nuėjo į kažkokia kitą pardotuvę ir nusipirko sveiką žiurkėniuką. O tas žiurkėnas iki pat dabar dar gyvenas sveikas ir laimingas Suspect What a Face Rolling Eyes Laughing
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Antr. 02 15, 2011 2:31 pm

Domantas rašo:Esu girdėjes tokia istorija iš pažįstamu: Vieną kartą tokia mergaitė ejo su mama pirkti žiurkėniuko (jos gimtadienis buvo) clown Jie atėjo į pardotuvę (neprisimenu kokiame mieste čia buvo) ir pradėjo rinktis žiurkėną ta mergaitė kol ji rinkosi mama pirko narvelį žiurkėnui nu visas priemones. Mergaitė išsirinkusi žiurkėną pasakė mamai tada atėjo pardavėja ir pamatė, kad mergaitė išsirinko patį aktyviausia ir sveikiausia žiurkėną, o mama nieko nežinojo apie žiurkėnus ir taip pat ta mergaitė. Tai pardavėja pasakė, kad tie žiurkėnai kurie guli yra patys sveikiausi, o mama ir sutiko mama išsirinko su mergaite žiurkėną iš kampelo ir parsinešė namo sudėjo narvelį įleido žiurkėną, jsi buvo gan bailus ir mažiukas. Mergaitė labai smagiai žiurėjo į tą žiurkėną ir domėjuosi juo. Kitą dieną atsibudus mergaitė pamatė su mama, kad žiurkėnas negyvas. Pasirodo žiurkėnas sirgo kažkokia sunkia liga (neprisimenu kažkoks sunkus pavadinimas) Mergaitė labai nuliūdo ir ilgai verkė. Pasirodo jas abi apgavo tada mama kelias dienas labai domėjuosi žiurkėnais ir viską išsiaiškino apie žiurkėną. Tada mama su mergaite nuėjo į kažkokia kitą pardotuvę ir nusipirko sveiką žiurkėniuką. O tas žiurkėnas iki pat dabar dar gyvenas sveikas ir laimingas Suspect What a Face Rolling Eyes Laughing
Nu va, reikia prieš perkant viską susižinoti, pasiklausti giminaičių, ar dar kieno....Na bent žiurkėnukas numirė geruose namuose...
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by MisGrudge Kv. 02 17, 2011 4:24 pm

Avyte: rašo:
Domantas rašo:Esu girdėjes tokia istorija iš pažįstamu: Vieną kartą tokia mergaitė ejo su mama pirkti žiurkėniuko (jos gimtadienis buvo) clown Jie atėjo į pardotuvę (neprisimenu kokiame mieste čia buvo) ir pradėjo rinktis žiurkėną ta mergaitė kol ji rinkosi mama pirko narvelį žiurkėnui nu visas priemones. Mergaitė išsirinkusi žiurkėną pasakė mamai tada atėjo pardavėja ir pamatė, kad mergaitė išsirinko patį aktyviausia ir sveikiausia žiurkėną, o mama nieko nežinojo apie žiurkėnus ir taip pat ta mergaitė. Tai pardavėja pasakė, kad tie žiurkėnai kurie guli yra patys sveikiausi, o mama ir sutiko mama išsirinko su mergaite žiurkėną iš kampelo ir parsinešė namo sudėjo narvelį įleido žiurkėną, jsi buvo gan bailus ir mažiukas. Mergaitė labai smagiai žiurėjo į tą žiurkėną ir domėjuosi juo. Kitą dieną atsibudus mergaitė pamatė su mama, kad žiurkėnas negyvas. Pasirodo žiurkėnas sirgo kažkokia sunkia liga (neprisimenu kažkoks sunkus pavadinimas) Mergaitė labai nuliūdo ir ilgai verkė. Pasirodo jas abi apgavo tada mama kelias dienas labai domėjuosi žiurkėnais ir viską išsiaiškino apie žiurkėną. Tada mama su mergaite nuėjo į kažkokia kitą pardotuvę ir nusipirko sveiką žiurkėniuką. O tas žiurkėnas iki pat dabar dar gyvenas sveikas ir laimingas Suspect What a Face Rolling Eyes Laughing
Nu va, reikia prieš perkant viską susižinoti, pasiklausti giminaičių, ar dar kieno....Na bent žiurkėnukas numirė geruose
namuose...

Liūdna.... No No
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Kv. 02 17, 2011 4:25 pm

MisGrudge rašo:
Avyte: rašo:
Domantas rašo:Esu girdėjes tokia istorija iš pažįstamu: Vieną kartą tokia mergaitė ejo su mama pirkti žiurkėniuko (jos gimtadienis buvo) clown Jie atėjo į pardotuvę (neprisimenu kokiame mieste čia buvo) ir pradėjo rinktis žiurkėną ta mergaitė kol ji rinkosi mama pirko narvelį žiurkėnui nu visas priemones. Mergaitė išsirinkusi žiurkėną pasakė mamai tada atėjo pardavėja ir pamatė, kad mergaitė išsirinko patį aktyviausia ir sveikiausia žiurkėną, o mama nieko nežinojo apie žiurkėnus ir taip pat ta mergaitė. Tai pardavėja pasakė, kad tie žiurkėnai kurie guli yra patys sveikiausi, o mama ir sutiko mama išsirinko su mergaite žiurkėną iš kampelo ir parsinešė namo sudėjo narvelį įleido žiurkėną, jsi buvo gan bailus ir mažiukas. Mergaitė labai smagiai žiurėjo į tą žiurkėną ir domėjuosi juo. Kitą dieną atsibudus mergaitė pamatė su mama, kad žiurkėnas negyvas. Pasirodo žiurkėnas sirgo kažkokia sunkia liga (neprisimenu kažkoks sunkus pavadinimas) Mergaitė labai nuliūdo ir ilgai verkė. Pasirodo jas abi apgavo tada mama kelias dienas labai domėjuosi žiurkėnais ir viską išsiaiškino apie žiurkėną. Tada mama su mergaite nuėjo į kažkokia kitą pardotuvę ir nusipirko sveiką žiurkėniuką. O tas žiurkėnas iki pat dabar dar gyvenas sveikas ir laimingas Suspect What a Face Rolling Eyes Laughing
Nu va, reikia prieš perkant viską susižinoti, pasiklausti giminaičių, ar dar kieno....Na bent žiurkėnukas numirė geruose
namuose...

Liūdna.... No No

Visko būna, reikia su tuo susitaikyti I love you
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by MisGrudge Kv. 02 17, 2011 4:32 pm

Paskaičiau čia komentarus kaip pardavėjos apgaudinėja... Siaubas No Bijau dabar pirkti, kad nenumirtų kuo nors susirgęs
Crying or Very sad No
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Kv. 02 17, 2011 4:42 pm

Rinkis iš visos širdies ir tikrai pamatysi koks žiurkėnas yra Sveikas. I love you
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by MisGrudge Kv. 02 17, 2011 4:49 pm

Taip ir darysiu Smile Šiaip pagalvojau, kad pirksiu tą kuris atrodys mieliausias, o ne pagal lytį Smile
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Kv. 02 17, 2011 4:52 pm

MisGrudge rašo:Taip ir darysiu Smile Šiaip pagalvojau, kad pirksiu tą kuris atrodys mieliausias, o ne pagal lytį Smile
Na, kadangi auginsi 1 tai gali iš grožio ir pirkti, bet žiūrėk, kad sveikas būtų I love you
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Kv. 02 17, 2011 4:53 pm

MisGrudge rašo:Taip ir darysiu Smile Šiaip pagalvojau, kad pirksiu tą kuris atrodys mieliausias, o ne pagal lytį Smile

Daryk kaip širdis liepia.
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Avyte: Kv. 02 17, 2011 5:05 pm

Domantas rašo:
MisGrudge rašo:Taip ir darysiu Smile Šiaip pagalvojau, kad pirksiu tą kuris atrodys mieliausias, o ne pagal lytį Smile

Daryk kaip širdis liepia.
Viską žino širdis I love you
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Domantas Kv. 02 17, 2011 6:06 pm

Jo žiurkėno širdis pasakys tavo širdžiai kokį žiurkėną rinktis. Ir jis prie tavęs prieis.
Domantas
Domantas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2011-02-11
Age : 26
Miestas : Mzk

https://hamsform.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

KIKOS gyvuneliai Empty Re: KIKOS gyvuneliai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume