Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano istorijos, nutikimai.

+12
Cactuzz.
ggodulis
Gustė
Deeimenute
CilLil
Vasarezuka
MisGrudge
Ziurkens
Avyte:
Domantas
simab
Hamris
16 posters

Puslapis 57 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Deeimenute Št. 03 05, 2011 4:34 pm

Siandien man nupirko ziurkena ir as i nama idejau spec vatos ir isejau i biblioteka o kai gryzau ziuriu vata tau sudraskyta ir ismetita po visa nameli ot tai buvo juokinga jos mina Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol!
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Št. 03 05, 2011 10:14 pm

Deeimenute rašo:Siandien man nupirko ziurkena ir as i nama idejau spec vatos ir isejau i biblioteka o kai gryzau ziuriu vata tau sudraskyta ir ismetita po visa nameli ot tai buvo juokinga jos mina Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol!

Geras lol!
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Deeimenute Pir. 03 07, 2011 5:15 pm

Very Happy
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Pir. 03 07, 2011 5:29 pm

Šiandien koks geras įvykis buvo Laughing buvo kažkur 3 val. Aš trečią valandą visada dedu Zitai maisto. Tai atsinešiau maišelį su maistu į savo kambarį. Zita buvo pirmame narvelio aukšte ir laukė... Aš jai daviau pauostyti maistą iš maišelio. Tai ji kad pradėjo cypti, taip garsiai ir ilgai, kad man net ausis paskaudo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Greitai įdėjau jai maisto, o tada ji jau buvo patenkinta Very Happy Very Happy Very Happy Reiškia jei jau ji nori maisto tai nelauks taikiai, o reikalaus lol! lol! lol!
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by CilLil Pir. 03 07, 2011 7:04 pm

MisGrudge rašo:Šiandien koks geras įvykis buvo Laughing buvo kažkur 3 val. Aš trečią valandą visada dedu Zitai maisto. Tai atsinešiau maišelį su maistu į savo kambarį. Zita buvo pirmame narvelio aukšte ir laukė... Aš jai daviau pauostyti maistą iš maišelio. Tai ji kad pradėjo cypti, taip garsiai ir ilgai, kad man net ausis paskaudo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Greitai įdėjau jai maisto, o tada ji jau buvo patenkinta Very Happy Very Happy Very Happy Reiškia jei jau ji nori maisto tai nelauks taikiai, o reikalaus lol! lol! lol!
Nu geras Very Happy
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Pir. 03 07, 2011 7:22 pm

Aiste rašo:
MisGrudge rašo:Šiandien koks geras įvykis buvo Laughing buvo kažkur 3 val. Aš trečią valandą visada dedu Zitai maisto. Tai atsinešiau maišelį su maistu į savo kambarį. Zita buvo pirmame narvelio aukšte ir laukė... Aš jai daviau pauostyti maistą iš maišelio. Tai ji kad pradėjo cypti, taip garsiai ir ilgai, kad man net ausis paskaudo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Greitai įdėjau jai maisto, o tada ji jau buvo patenkinta Very Happy Very Happy Very Happy Reiškia jei jau ji nori maisto tai nelauks taikiai, o reikalaus lol! lol! lol!
Nu geras Very Happy
Kaip fainai lol! lol! lol! lol! Su humoru tavo Zita
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Pir. 03 07, 2011 8:47 pm

Aiste rašo:
MisGrudge rašo:Šiandien koks geras įvykis buvo Laughing buvo kažkur 3 val. Aš trečią valandą visada dedu Zitai maisto. Tai atsinešiau maišelį su maistu į savo kambarį. Zita buvo pirmame narvelio aukšte ir laukė... Aš jai daviau pauostyti maistą iš maišelio. Tai ji kad pradėjo cypti, taip garsiai ir ilgai, kad man net ausis paskaudo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Greitai įdėjau jai maisto, o tada ji jau buvo patenkinta Very Happy Very Happy Very Happy Reiškia jei jau ji nori maisto tai nelauks taikiai, o reikalaus lol! lol! lol!
Nu geras Very Happy
Sakau Smile Jaučiu bus įdomu su ja gyvneti Very Happy Very Happy
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Pir. 03 07, 2011 8:58 pm

Nu va prisiminiau sena nutikima. Kai buvo pirmos dienos, as issigandau kad Majos zandai tokie diziuliai, jau galvojau kazkokie puliniai .t.t.... Laikiau ja rankoje ir lieciau juos, jauciu lyg kamuoliukai ten butu...Dar labiau isisgandau. O Maja eme ir paaiskino kas ten, tiesiog rankoje viska viska ispyle man ant delno... Iskart pradejau juoktis lol! lol!
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Pir. 03 07, 2011 8:58 pm

Avyte: rašo:Nu va prisiminiau sena nutikima. Kai buvo pirmos dienos, as issigandau kad Majos zandai tokie diziuliai, jau galvojau kazkokie puliniai .t.t.... Laikiau ja rankoje ir lieciau juos, jauciu lyg kamuoliukai ten butu...Dar labiau isisgandau. O Maja eme ir paaiskino kas ten, tiesiog rankoje viska viska ispyle man ant delno... pradejau juoktis lol! lol!
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Antr. 03 08, 2011 3:40 pm

Avyte: rašo:
Avyte: rašo:Nu va prisiminiau sena nutikima. Kai buvo pirmos dienos, as issigandau kad Majos zandai tokie diziuliai, jau galvojau kazkokie puliniai .t.t.... Laikiau ja rankoje ir lieciau juos, jauciu lyg kamuoliukai ten butu...Dar labiau isisgandau. O Maja eme ir paaiskino kas ten, tiesiog rankoje viska viska ispyle man ant delno... pradejau juoktis lol! lol!
kietai
Kaip kietai Laughing Laughing Laughing
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by CilLil Antr. 03 08, 2011 4:37 pm

MisGrudge rašo:
Avyte: rašo:
Avyte: rašo:Nu va prisiminiau sena nutikima. Kai buvo pirmos dienos, as issigandau kad Majos zandai tokie diziuliai, jau galvojau kazkokie puliniai .t.t.... Laikiau ja rankoje ir lieciau juos, jauciu lyg kamuoliukai ten butu...Dar labiau isisgandau. O Maja eme ir paaiskino kas ten, tiesiog rankoje viska viska ispyle man ant delno... pradejau juoktis lol! lol!
kietai
Kaip kietai Laughing Laughing Laughing
Geras Laughing Very Happy
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Antr. 03 08, 2011 5:01 pm

Kaip manot ar istikruju Degu sutaria su Dziungarijos ziurkenais?? https://www.youtube.com/watch?v=PVUuIbj_Utk
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Antr. 03 08, 2011 5:04 pm

Avyte: rašo:Kaip manot ar istikruju Degu sutaria su Dziungarijos ziurkenais?? https://www.youtube.com/watch?v=PVUuIbj_Utk

Gera vieta buvo kur žiurkėnas pradėjo kažkaip sukti ratelį Laughing
Na, o dėl to sutraimo tai man atrodo, kad viskas priklauso nuo jų charakterio.
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Gustė Antr. 03 08, 2011 5:24 pm

sutart tai gali, bet jei vieną dieną jie susipyks iš žiurkėno nieko neliks ir degutis bus smarkiai sužeistas Sad
Gustė
Gustė

Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2011-03-02
Miestas : kaišiadorys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Deeimenute Antr. 03 08, 2011 7:02 pm

MisGrudge rašo:
Avyte: rašo:Kaip manot ar istikruju Degu sutaria su Dziungarijos ziurkenais?? https://www.youtube.com/watch?v=PVUuIbj_Utk

Gera vieta buvo kur žiurkėnas pradėjo kažkaip sukti ratelį Laughing
Na, o dėl to sutraimo tai man atrodo, kad viskas priklauso nuo jų charakterio.

man ir patiko ta vieta Very Happy
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Kv. 03 10, 2011 1:17 pm

Vakar buvau KIK'oje pirkti maisto ir paziureti Degu. As buvau su teta. Na, Degu buvo 2-jose narvuose. Po 7. Ir man buvo geda, kaip jie pradejo ta daryti (suprantat, vaikus gaminti) beveik visi visi taip dare, patele bega nuo patino, tas ja pasivija ir daro............... Ziauru lol! lol! lol!
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by CilLil Kv. 03 10, 2011 2:39 pm

Avyte: rašo:Vakar buvau KIK'oje pirkti maisto ir paziureti Degu. As buvau su teta. Na, Degu buvo 2-jose narvuose. Po 7. Ir man buvo geda, kaip jie pradejo ta daryti (suprantat, vaikus gaminti) beveik visi visi taip dare, patele bega nuo patino, tas ja pasivija ir daro............... Ziauru lol! lol! lol!
Eina sau! Jei pardavėja mato, tai turėtų atskirti juos (taip manau lol! )
CilLil
CilLil

Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2011-02-20
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Kv. 03 10, 2011 2:51 pm

Aiste rašo:
Avyte: rašo:Vakar buvau KIK'oje pirkti maisto ir paziureti Degu. As buvau su teta. Na, Degu buvo 2-jose narvuose. Po 7. Ir man buvo geda, kaip jie pradejo ta daryti (suprantat, vaikus gaminti) beveik visi visi taip dare, patele bega nuo patino, tas ja pasivija ir daro............... Ziauru lol! lol! lol!
Eina sau! Jei pardavėja mato, tai turėtų atskirti juos (taip manau lol! )
Tai kad jos gal net 3 pradavejos praejo ir nieko nedaro, ten ir pjovesi patinai ( draugiskai, lyg zaidimas, bet skaudziai)
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Kv. 03 10, 2011 3:32 pm

Avyte: rašo:
Aiste rašo:
Avyte: rašo:Vakar buvau KIK'oje pirkti maisto ir paziureti Degu. As buvau su teta. Na, Degu buvo 2-jose narvuose. Po 7. Ir man buvo geda, kaip jie pradejo ta daryti (suprantat, vaikus gaminti) beveik visi visi taip dare, patele bega nuo patino, tas ja pasivija ir daro............... Ziauru lol! lol! lol!
Eina sau! Jei pardavėja mato, tai turėtų atskirti juos (taip manau lol! )
Tai kad jos gal net 3 pradavejos praejo ir nieko nedaro, ten ir pjovesi patinai ( draugiskai, lyg zaidimas, bet skaudziai)

lol! lol! lol! Nemanau, kad paradvėjos turėjo atskirt lol! Jei jie jau daro tai tegul daro... Jų reikalas Very Happy ir be to tokiais momentais nemanau, kad reikia trukdyt lol!
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Sk. 03 13, 2011 11:15 am

Idejau Maja i deze kurios ausktis yra 37cm. Atsisedau prie kompiuterio ir zaidziau. O Maja uzsilipo ant dezes ir soko i siena, uzsikabino ir islipo... As sedziu su basom kojom ir jauciu, kazkoks svelnutis eina man per koja. As pagalvojau kad katiniukas... Pasiziurejau po stalu kas ten - hmm kazkas balto, vel prie kompiuterio ir susukau:
- Kazkas balto?!! Tik is antro karto pamaciau kad ten Maja lol! lol! lol!
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by MisGrudge Sk. 03 13, 2011 11:23 am

Avyte: rašo:Idejau Maja i deze kurios ausktis yra 37cm. Atsisedau prie kompiuterio ir zaidziau. O Maja uzsilipo ant dezes ir soko i siena, uzsikabino ir islipo... As sedziu su basom kojom ir jauciu, kazkoks svelnutis eina man per koja. As pagalvojau kad katiniukas... Pasiziurejau po stalu kas ten - hmm kazkas balto, vel prie kompiuterio ir susukau:
- Kazkas balto?!! Tik is antro karto pamaciau kad ten Maja lol! lol! lol!

lol! lol!
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Hamris Sk. 03 13, 2011 5:21 pm

Mes su Domantu pas mane namuose atsisėdom prie PC ir padėjau savo Hamrį ant kedės po kokių penkių min. ,Aš žvilgtelėjau, žiūrių jis jau ruošiasi šokti nuo 49 cm. aukščio. aš nespėjau jo sugauti ir jis jau ant grindų. Jam nieko nenutiko, tik mes likom apstulbe. rabbit rabbit rabbit rabbit
lol!
Hamris
Hamris

Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2011-02-12
Miestas : Mzk

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Sk. 03 13, 2011 5:52 pm

lol! lol! lol! Kietai. As daug juokingu video ideciau jeigu butu cia imanoma..... Pas mane irgi panasi situacija, tik nuo 34cm aukscio, nu nuo tokio namuko, Maja krito ant galvos lol! lol! lol! lol! lol! lol! Bet nieko neatsitiko. Mat Misgrudge mate sita video, nes as jai atsiunciau per skype lol! lol!
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Deeimenute Sk. 03 13, 2011 7:08 pm

Avyte: rašo: lol! lol! lol! Kietai. As daug juokingu video ideciau jeigu butu cia imanoma..... Pas mane irgi panasi situacija, tik nuo 34cm aukscio, nu nuo tokio namuko, Maja krito ant galvos lol! lol! lol! lol! lol! lol! Bet nieko neatsitiko. Mat Misgrudge mate sita video, nes as jai atsiunciau per skype lol! lol!

Jai gali idek cia Very Happy
Deeimenute
Deeimenute

Pranešimų skaičius : 295
Join date : 2011-02-12
Age : 26
Miestas : Kretinga

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Avyte: Sk. 03 13, 2011 7:39 pm

Neimanoma
Avyte:
Avyte:

Pranešimų skaičius : 1092
Join date : 2011-02-13
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Mano istorijos, nutikimai. - Page 5 Empty Re: Mano istorijos, nutikimai.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 57 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume