Žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žiurkėnų atminimas.

+13
Ruta
mazulka121
Lina
Deeimenute
CilLil
Vasarezuka
Avyte:
MisGrudge
Ziurkens
Daugvinas
Hamris
simab
Domantas
17 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Ruta Pir. 05 28, 2012 3:22 pm

Rolling Eyes Dėkui, kad padedat su tuo susitaikyt. Tik jei nebepirksiu žiurkėniuko nežinau, net kur dėti visus jo daiktelius juk net nenudėvėti ir pinigus kainavo...
Ruta
Ruta

Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2012-01-11
Age : 24
Miestas : Joniškis

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Cactuzz. Pir. 05 28, 2012 5:30 pm

Parduok.
Cactuzz.
Cactuzz.

Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2011-09-24
Miestas : Namie.. :)

http://manograuzikas.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Ruta Antr. 05 29, 2012 10:05 am

Na tai bandysiu, jei kam reikia galit rašyt įkelsiu kelias foto... Crying or Very sad
Ruta
Ruta

Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2012-01-11
Age : 24
Miestas : Joniškis

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by MisGrudge Št. 06 02, 2012 4:43 pm

Tigi kam pardavinėti tuos daiktelius. Vis tiek, pamatysi po kiek laiko užsinorėsi naujo žiurkėniuko ir visus daiktelius galėsi duoti kitam žiurkėniukui Smile
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Siemka Kv. 08 09, 2012 12:38 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Siemka, Tr. 04 16, 2014 10:06 am. Redaguota 1 kartą
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by MisGrudge Št. 08 11, 2012 1:37 pm

Awww. Kokia meilutė buvo Sad
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by AsEdvinas Št. 08 11, 2012 3:40 pm

Siemka rašo:Dar šiandien prisimenu savo sirijos žiurkėnę Zosę labai gerai... Prisimenu, kad kai įėjau į gyvūnų parduotuvę tiesiog nupirkti savo jūrų kiaulytei ėdalo ir pamačiau žiurkėnus. Jų tame narvelyje buvo daug... aš prie jo priėjau ir prie manęs pribėgo maža sirijos žiurkėnė. Buvau su močiute taigi išprašiau, kad man ją nupirktų... Labai ją mylėjau. Prisimenu kai pas mane buvo atėjusi draugė ir paprašė jai duoti palaikyti Zosę... Ir ji jai įkando!!! aš ją staigiai paėmiau pas save ant rankų, o ji susisuko į kamuoliuką ir užsimerkė... Smile Auginau ją kažkur apie metus. Sad Vakare kažkas iš šeimos (gal net ir aš pati) gerai neuždarėme narvo durų... Ryte atėjusi jos pašerti narve neradau ... Sad netoliese buvo kraujo dėmė.... pas mus gyveno katinas taigi viskas buvo aišku... zosę pagavo katinas. Labai liūdėjau. po 5 metų nusipirkau siemką. Ją labai saugau, kad niekur nepabėgtų, kad neatsitiktų taip kaip zosei... Sad

nuotraukos Zosės neturiu, bet ji buvo lygiai tokia pati kaip žiurkėnas šioje nuotraukoje: Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Syrian-hamster_000008437184
Užjaučiu Neutral
AsEdvinas
AsEdvinas

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-08-06
Age : 23
Miestas : Švėkšna

http://hamster.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Siemka Sk. 08 12, 2012 12:20 pm

Ačiū.
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Siemka Pir. 10 08, 2012 3:42 pm

Sveiki visi... turiu blogą naujieną - šiandien mirė Siemka... Sad įtariu kad jai buvo Salmoneliozė... Viskas įvyko labai staigiai, vakar vakare norėjau ja pašerti ir pamačiau, kad ji visiškai nekoordinuoja savo judesių, ją mėto į šonus, jos akys užmerktos, ji vos pajuda... Paskaičiau, kas gali būti, labiausiai atitiko salmeneliozė... Jaučiau, kad viskas gali blogai baigtis... Deja iš ryto pabudusi pamačiau, kad ji antrame aukšte parvirtusi ant šono... Negaliu patikėt, kad jos nebėra.... Sad
Beje įtarimai kyla dėl naujo namo, kuris pagamintas iš vytelių. Ji sugraužė visą jo apačią, gal jis kuom apipurkštas buvo? Gal tai jai pakenkė?
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by MisGrudge Št. 10 13, 2012 3:24 pm

Tikrai labai tave užjaučiu Sad
MisGrudge
MisGrudge

Pranešimų skaičius : 569
Join date : 2011-02-16
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Siemka Sk. 10 14, 2012 2:25 pm

Ačiū. Bet aš taip ir nesuprantu, nuo ko ji galus atidavė, tą pačią dieną, ryte aš ją ant rankų laikiau, buvau paleidus palakstyt, o vakare staigiai kažkas pasidarė ir ji numiro.... Crying or Very sad
Siemka
Siemka

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2011-08-23

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by goda Pir. 05 06, 2013 7:57 pm

mano ziurkenuku isorija: taigi ,buvo tai prieš 1 metus,kai nusipirkau Mike Pukuotuka.jis buvo lin ksmas,prijaukintas,mielas,ir iprates buti prie manes ;( po keliu menesiu nusipirkau dar viena ziurkene vardu Snaige.jie susiporavo.po keliu menesiu gime 4 nuostabus berniukai.vardai buvo Pikis,Kikis,Mikis,Rikis.as ta diena kai gime mazyliai buvau kaime Lazdijuose.taigi mama atvaziuodama atveze man juos i kaima.neilgai dziaugiausi.Ta baisiaja diena buvau Vilniuje.teatre(nes mano teta dirba tetre)vyko spektaklis.kai grizau,radau juos visus mirusius Sad Crying or Very sad No nesupratau,kodel jie mire ;( Crying or Very sad buvau daaaaaug maisto idejusi kai juos palieciau,ju kuneliai buvo susale i leda ;( iskart pradejau verkti.verkiau,liudejau labai labai ilgai.tada palaidojau juos visus,kieme,prie obels,netgi gedulingas misias padariau ;( Jie man yra Mylimiausi,Geriausi,Amzinai Brangus Crying or Very sad

goda

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2013-05-06
Age : 30
Miestas : klaipeda

Atgal į viršų Go down

Žiurkėnų atminimas. - Page 4 Empty Re: Žiurkėnų atminimas.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume